Vitajte doma

Prinášame vám moderné, komfortné a najmä praktické rodinné bývanie. V centre mesta, zároveň obklopení tichom klasickej rodinnej zástavby. Pri návrhu riešenia lokality sme mali na zreteli mladé rodiny a potreby komunity. Preto sme vybudovali cyklochodník pozdĺž celej zástavby domov a zvýšenú pozornosť sme venovali aj bezpečnosti a zeleni, ktorá napomáha zvýšiť kvalitu a komfort bývania.

Ponuka bývania

Môžete si vybrať z ponuky radových rodinných domov alebo uprednostniť kúpu pozemkov pre rodinné domy s vybudovanými kompletnými inžinierskymi sieťami.

V poslednej fáze chceme rozšíriť ponuku aj o výstavbu nízkopodlažných domov a tým vám ponúknuť všetky druhy bývania v tejto peknej lokalite.

V projekte sme mysleli aj na to, aby ste mali nákupy po ruke, a preto súčasťou nášho projektu bude aj prevádzka známeho potravinového reťazca.

Lokalita

Na skok od Bratislavy

Dunajská Streda je prepojená s Bratislavou rýchlostnou cestou R7, vďaka ktorej sa skrátila doba dochádzania na 30 minút.

Blízko centra Dunajskej Stredy

Ady Park sa nachádza v zastavenej časti mesta Dunajská Streda časť Malé Blahovo, priamo pri centre mesta.

Občianska vybavenosť

V pešej dostupnosti sa nachádza množstvo škôl, športových ihrísk, obchodné centrum, zdravotné kliniky.

V okolí sa nachádza obľúbený Thermalpark a v jeho blízkosti sa nachádza tiež Vodné dielo Gabčíkovo, Dunajské luhy a vodné mlyny Malého Dunaja. Milovníci adrenalínu by nemali vynechať blízky areál Slovakia Ring a pre výlet nielen s deťmi je ideálnym miestom Malkia Park plný šeliem.

Bratislava 30 minút

Malkia park 10 minút

Ihrisko 2 minúty

Škola, škôlka 1 minúta

Supermarket 1 minúta

Zdravotné stredisko 5 minút

Thermalpark 20 minút

Harmonogram výstavby

1.Etapa

11 radových rodinných domov

December 2021Zahájenie výstavby

Máj 2022Dokončenie hrubej stavby

December 2022Termín dokončenia výstavby

Prvá polovica 2023Predpokladaný termín kolaudácie a odovzdania domov

Stav ku 22. 2. 2022

Vyberte si váš nový domov

Ponuka rodinných domov